Úvod

Vítejte na webových stránkách chovatelské stanice zlatých retrívrů Kendy Gold!

Jsme hrdí, že Vás můžeme přivítat v naší chovatelské stanici zlatých retrívrů. Kendy Gold je místo, kde se setkává láska k těmto úžasným plemenům s pečlivou péčí o jejich zdraví, povahu a výjimečnost. Naše stanice se nachází v krásném prostředí, kde naši zlatí retrívři mají dostatek prostoru pro pohyb a rozvoj. Jsme oddáni procesu chovu zlatých retrívrů s důrazem na jejich skvělou rodokmenovou linii, vynikající zdraví a přátelskou povahu. Na našich stránkách najdete informace o našich aktuálních vrzích, našich zlatých retrívrech a jejich předcích. Můžete se seznámit s naším přístupem k chovu, naší filozofií a našimi hodnotami, které nás vede k poskytování šťastného a zdravého života našim retrívrům. Nabízíme také možnost rezervace a adopce našich štěňátek, která jsou pečlivě socializována a připravena se stát součástí Vaší rodiny. Doufáme, že naše webové stránky Vás nadchnou a přinesou Vám veškeré informace, které potřebujete. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme. Děkujeme Vám za zájem o naši chovatelskou stanici zlatých retrívrů Kendy Gold. Jsme nadšeni, že můžeme sdílet naši lásku a vášeň k těmto úžasným psům s Vámi.

Rubriky

Péče o Zlatého retrívra

Pár důležitých informací

Hřebení a kartáčování:

Denní hřebení a kartáčování jsou důležité pro odstranění volných chlupů, prevenci vytváření matných míst a minimalizaci línání. Používejte kvalitní kartáč s měkkými štětinami, abyste zabránili dráždění kůže a minimalizovali trhání chlupů.

Koupání:

Koupání by mělo být provedeno pouze tehdy, když je to skutečně nutné. Příliš časté koupání může odstranit přirozené oleje z kůže a srsti, což může vést k problémům s kůží. Používejte speciální šampon pro psy s citlivou kůží a nezapomeňte na důkladné opláchnutí.

Ořezávání drápků:

Pravidelně kontrolujte délku drápků a ořezávejte je podle potřeby. Pokud máte obavy z ořezávání drápků sami, neváhejte požádat o pomoc veterináře nebo profesionálního groomera..

Čištění uší:

Pravidelně kontrolujte uši a odstraňujte případné nahromaděné ušní mazance. Používejte speciální roztoky na čištění uší určené pro psy a vyhněte se používání vatových tamponů, které by mohly poškodit ucho.

Strava a hydratace:

Zdravá strava a dostatek vody jsou klíčové pro udržení kvality srsti. Dobře vyvážená strava poskytuje nezbytné živiny pro zdravou srst.

Návštěvy u veterináře a prof. groomera:

Pravidelné návštěvy veterináře pomáhají zachytit potenciální problémy s kůží nebo srstí včas. Profesionální groomingové služby mohou být také užitečné, zejména pokud se nejste schopni věnovat pravidelné péči o srst doma.

Máte zájem o štěně ?

Pokud máte zájem o štěně z naší chovatelské stanice, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás, abychom odpověděli na veškeré Vaše dotazy a pomohli Vám najít nového čtyřnohého přítele, který se stane milovaným členem Vaší rodiny.

Zatím nedostupné

Galerie

Naposledy přidané : 11.05.2024 (Vrh I - Fotky )

Plánovaný vrh :

Double Willow - Silver River & Edith Kendy Gold

Těšíme se na zlaté kožíšky.V případě zájmu o štěňátko z tohoto spojení nás kontaktujte.

Léto -Podzim Vrh M 2024