Něco o našich odchovech

0 Comments

Chovatelská stanice Kendy Gold se specializuje na chov zlatých retrívrů s vynikajícími rodokmeny a zdravotními výsledky. Srdcem naší stanice je láska k těmto krásným a inteligentním psům.

U nás je klíčovým faktorem správný a odpovědný chov. Pečlivě vybíráme rodiče našich štěňat, aby zajišťovali dobré genetické dispozice a zdraví. Věnujeme velkou pozornost sociálnímu a fyzickému vývoji štěňat od jejich narození až do okamžiku, kdy opustí naši chovatelskou stanici.

Naše štěňata jsou vyrůstající v domácím prostředí, kde jsou vystavena různým zvukům, vůním a interakcím s lidmi. Snažíme se je co nejlépe socializovat a připravit na život ve svých nových domovech. Věříme, že dobrá socializace a pečlivý výcvik jsou klíčové pro vytvoření spokojeného a dobře přizpůsobeného psa.

Kendy Gold se také angažuje v rámci komunity zlatých retrívrů a spolupracuje s dalšími chovatelskými stanicemi a organizacemi. Snažíme se šířit povědomí o odpovědném chovu a podporovat zdraví a plemennou kvalitu zlatých retrívrů.

Pokud máte zájem o štěně z naší chovatelské stanice Kendy Gold, jsme tu, abychom vám poskytli veškeré potřebné informace a pomohli vám najít toho správného čtyřnohého společníka pro váš domov.

Categories: